• SOUTĚŽ S BIODERMA ABCDERM


    Vyfoťte alespoň dva sportovce z naší kolekce, zašlete nám do 28.2.2019 fotku a ty nejkreativnější budou zařazeny do soutěže o celoroční péči ABCDerm pro vaše děťátko a další atraktivní ceny.

  • Týká se jeden nebo více z těchto problémů vaší pokožky?

    Souhlasím, aby společnost NAOS CZECH REPUBLIC s.r.o. se sídlem Na Strži 1702/65, Praha 4 (dále jen "Společnost") zpracovávala mé osobní údaje v rozsahu
    e-mail, a to na následující účel:

    V souvislosti se zpracováním mých osobních údajů mám následující práva: (i) požadovat přístup k mým osobním údajům, (ii) na opravu mých osobních údajů, (iii) na vymazání mých osobních údajů, (iv) na omezení zpracování mých osobních údajů, ( v) namítat proti zpracování mých osobních údajů, (vi) na přenositelnost mých osobních údajů, (vii) na podání stížnosti na příslušný kontrolní úřad, kterým je úřad pro ochranu osobních údajů. Poskytnutí vašich osobních údajů je smluvní požadavkem a podmínkou pro účast v Soutěži. Pokud nám souhlas neudělíte, vaše osobní údaje nemůžeme zpracovávat a vy se nemůžete Soutěže zúčastnit. Kontakt pro poskytnutí dalších informací o ochraně a zpracování mých osobních údajů je ochranaudaju@cz.naos.com. Podrobnější informace ke zpracovávání ochraně mých osobních údajů najdete zde.