TÜRKİYE - HOLLANDA MAÇINDA TOPLAM KAÇ GOL OLUR?

DOĞRU TAHMİN EDEN 10 KİŞİYE 20 TL FREEBET!

Bu etkinlik kapsamında ödül kazanabilmeniz için; etkinlik sorusuna doğru yanıt vermeniz, etkinliğe başarılı bir şekilde katılım sağlamanız ve etkinlik kurallarını yerine getirmeniz gerekmektedir. 

Form üzerinden katılım sağlamayan üyelerin katılımları geçersiz sayılacaktır.
 

KURALLAR

1- Etkinliğe katılmak için HiltonBet Twitter Hesabı'nı takip etmeniz, etkinlik tweet'ini RT'lemeniz ve 3 arkadaşınızı etiketlemeniz ve katılım formunu doldurmanız gerekmektedir.

2- Etkinliğe katılım 24.03.2021 saat 20:00'de sona erecektir.

3- Etkinlik ödülleri 25.03.2021 saat 23:59'a kadar kazanan kullanıcıların hesaplarına aktarılacaktır.

4- Etkinlik ödülü FreeBet ile tekli kuponda veya kombine kuponlarda her karşılaşmanın oranı en az 2.00 olacak şekilde 1 kez çevrim yapılması gerekmektedir. Elde edilen Freebet ile maksimum 100 TL çekim yapılabilir.

5- Etkinlik ödülü FreeBet ile maksimum 100 TL çekim yapılabilir.

6- Etkinlik ödülünden 10 kullanıcı yararlanabilir. Etkinlik sorusuna doğru cevap veren kullanıcı sayısının 10'dan fazla olduğu durumlarda, etkinlik sorusuna doğru cevap veren kullanıcılar arasından canlı yayında yapılacak çekiliş ile kazananlar belirlenecektir. 

7- Etkinliğimizden son işlemi bonus/freebet olan üyeler faydalanamaz. Son 1 hafta içerisinde minimum 50 TL yatırımı olmayan üyeler faydalanamaz.

8-Herhangi bir sebepten dolayı bonus kullanması uygun görülmeyen üyeler, birden fazla hesap ile bağlantısı tespit edilen yarışmacı hesapları bu promosyondan yararlanamaz.

9- HİLTONBET, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.